Pożyczka bez weryfikacji konta

Gdzie pożyczka bez weryfikacji konta? Sprawdź!

Firmy pozabankowe, które oferują chwilówki dla bezrobotnych wypracowały sobie własne metody weryfikacji wiarygodności klientów. Większość pożyczkodawców sprawdza bazy BIK, BIG i KRD. Niektóre firmy wymagają również przedstawienia zaświadczeń z zakładu pracy, bądź wyciągów bankowych przedstawiających wpływy z kilku miesięcy.

pożyczka bez weryfikacji konta

 

Najczęściej spotykaną formą weryfikacji tożsamości jest przelew weryfikacyjny. Czasami wystarczy tylko zalogować się do własnej bankowości internetowej za pomocą specjalnego systemu. Jeśli jednak interesuje nas pożyczka bez weryfikacji konta to możliwości pożyczkowe znacznie się zawężają. Trzeba bowiem znaleźć pożyczkodawcę, który dopuszcza inną formę weryfikacji tożsamości niż poprzez konto bankowe.

Takich pożyczek udzielają pożyczkodawcy, którzy świadczą usługi w domu. Gotówka udzielana jest w domu klienta, w kontakcie bezpośrednim, więc osoba starająca się o pożyczki bez zaświadczeń nie wymagają posiadania konta bankowego. Również w Internecie znaleźć można kilku pożyczkodawców, którzy nie weryfikują konta. Wówczas pożyczka bez weryfikacji konta udzielana jest po rozmowie telefonicznej, przesłaniu skanu dowodu osobistego. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *